SEMINÁŘE PRO JEDNOTLIVCE

ETIKETA U STOLU 

Během šestichodové večeře si osvojíte všechna pravidla společenského stolování jako jsou zasedací pořádek, chování na banketu a v restauraci. Naučíte se zásady stolničení – prostírání stolu, manipulaci s látkovým ubrouskem, správné držení klasického i překládacího příboru, uchopení různých typů sklenic, konzumaci exotických jídel, degustaci i dekantaci vína. 

Tento interaktivní seminář je určen všem, kteří se chtějí zbavit špatných návyků, které se v rodinách přenášejí na budoucí generaci. Dále manažerům, politikům, studentům zaměřujícím se na budoucí kariéru a rodičům toužícím dobře připravit sebe i své děti pro společenský život.

MASTER OF BUSINESS ETIQUETTE

Vzdělávací program Master of Business Etiquette (MBE) se zaměřuje především na prohloubení znalostí byznys etikety, zejména na pravidla kontaktních situací, komunikaci a oblékání. Jeho součástí je tříhodinová večeře o šesti chodech, během které si osvojíte všechna pravidla společenského stolování. Po složení písemné zkoušky se absolventům uděluje titul MBE. Jde o prestižní ocenění získaných znalostí a praktických dovedností. 

Tento interaktivní dvoudenní seminář je určen všem, kteří usilují o využití svých znalostí v praxi: manažerům, právníkům, podnikatelům, politikům, realitním makléřům, finančním poradcům, obchodním zástupcům a zaměstnancům státní správy.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ