SEMINÁŘE PRO JEDNOTLIVCE

Ladislav Špaček
Ladislav Špaček

ETIKETA U STOLU 

Během šestichodové večeře si osvojíte všechna pravidla společenského stolování jako jsou zasedací pořádek, chování na banketu a v restauraci. Naučíte se zásady stolničení – prostírání stolu, manipulaci s látkovým ubrouskem, správné držení klasického i překládacího příboru, uchopení různých typů sklenic, konzumaci exotických jídel, degustaci i dekantaci vína. 

Tento interaktivní seminář je určen všem, kteří se chtějí zbavit špatných návyků, které se v rodinách přenášejí na budoucí generaci. Dále manažerům, politikům, studentům zaměřujícím se na budoucí kariéru a rodičům toužícím dobře připravit sebe i své děti pro společenský život.

Ladislav Špaček
Ladislav Špaček

MASTER OF BUSINESS ETIQUETTE

Vzdělávací program Master of Business Etiquette (MBE) se zaměřuje především na prohloubení znalostí byznys etikety, zejména na pravidla kontaktních situací, komunikaci a oblékání. Jeho součástí je tříhodinová večeře o šesti chodech, během které si osvojíte všechna pravidla společenského stolování. Po složení písemné zkoušky se absolventům uděluje titul MBE. Jde o prestižní ocenění získaných znalostí a praktických dovedností. 

Tento interaktivní dvoudenní seminář je určen všem, kteří usilují o využití svých znalostí v praxi: manažerům, právníkům, podnikatelům, politikům, realitním makléřům, finančním poradcům, obchodním zástupcům a zaměstnancům státní správy.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ