Knihy

Chcete-li zvládnout etiketu teoreticky i v praxi, naleznete v knihách Ladislava Špačka ideální pomocníky. Na následujících stránkách naleznete podrobnější informace a odkazy na e-shop, v němž si můžete knihy zakoupit:

Titulka OEOBRAZOVÁ ETIKETA poskytuje podrobné informace o pravidlech chování ve všech oblastech rodinného a společenského života i světa byznysu – to vše jen formou fotografií. Kniha obsahuje všechny podstatné okruhy etikety, jako je oblékání, stolování, seznamování, představování a zdravení, ples, promoce, chování ve vlaku či tramvaji, ve firmě a úřadu a mnoho dalších, a prezentuje je jen fotografiemi, text se omezuje na stručné české a anglické popisky.

dedecku_jeste_vypravej_potah.inddDědečku, ještě vyprávěj. Knížka Dědečku, ještě vyprávěj je volným pokračováním úspěšné knihy pro děti Dědečku, vyprávěj. Laskavá slova moudrého dědečka provázejí opět půvabné ilustrace Jany Fernandes. Na rozdíl od prvního dílu je pokračování „Dědečka“ zaměřeno nejen na etiketu a základy slušného chování, ale i na etiku, tedy pěstování mravních hodnot a postojů dětí.

BEKcover
Business etiketa a komunikace. Jak být úspěšným manažerem, politikem, realitním makléřem, finančním poradcem, úředníkem veřejné správy.
Tereza
Tereza je obyčejná šestnáctiletá holka, která se seznámí na facebooku s klukem o něco starším, a společně prožívají všechny situace, do kterých se dostávají mladí lidé jejich věku….
nova-etiketa_1Nová velká kniha etikety – Univerzální průvodce různými společenskými událostmi. Doplněné a rozšířené pasáže přivítají manažeři, vedoucí pracovníci úřadů a institucí, diplomaté, učitelé, studenti a rodiče.
Dedecku vypravej cover
Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří do šesti let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem.
product-s_vaclavem_havlemDeset let s Václavem Havlem. Osobní vzpomínky prezidentova mluvčího. Kniha přináší unikátní svědectví Ladislava Špačka o tom, jak se s Václavem Havlem seznámil, o začátcích spolupráce v komůrce Havlova bytu u Vltavy, až po triumfální zahraniční cesty plné úsměvných i dobrodružných příhod.
product-komiksKomiksová etiketa představuje všechny situace, do kterých se může moderní člověk dostat, a nabízí pravidla, která vám pomohou všechny nástrahy společenského života zvládnout.
inova-velka-kniha-etikety-ipadBook – Nová velká kniha etikety pro iPad – Elektronická verze nejobsáhlejší a nejmodernější knihy o etiketě. Je určena majitelům iPadů ke stažení aplikace.
spacek-v-porcelanuŠpaček v porcelánu aneb Etiketa, vole! – Univerzální rádce pro děti a mládež. Vtipná knížka odborníka na slušné chování s množstvím názorných ilustrací.
product-starlingSTARLING – etiketa hrou – Nová společenská hra pro celou rodinu
Malá kniha etikety pro celou rodinu – První ze serie Malých knih etikety.
product-mala_kniha_etikety_u_stoluMalá kniha etikety u stolu – Druhá kniha ze serie Malých knih etikety.
product_mala_kniha_etikety_pro_kazdy_denMalá kniha etikety pro každý den – Třetí kniha ze serie Malých knih etikety.
product_mala_kniha_etikety_pro_manazeryMalá kniha etikety pro manažery – Další kniha ze serie Malých knih etikety.
product_mala_kniha_etikety_pro_firmu_a_uradMalá kniha etikety pro firmu a úřad – Poslední kniha ze serie Malých knih etikety.
nova-velka-kniha-etiketyNová veľká kniha etikety – Slovenské vydání Nové velké knihy etikety
velka-kniha-etikety-mVelká kniha etikety – Univerzální průvodce různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání k doma, tak v cizině.
slon-mSlon v porcelánu – Univerzální rádce pro děti a mládež: v knize najdete vše, co potřebujete, abyste elegantně a s přehledem zvládli každodenní i výjimečné situace.
dvd-etiketadvd-etiketa-2DVD Etiketa – Televizní seriál Etiketa na kazetách VHS a na DVD. Byly vydány dva díly, které dohromady obsahují všech 43 epizod seriálu. Obě DVD jsou již vyprodaná.
Z natáčení seriálu Etiketa

Z natáčení seriálu Etiketa

Televizní seriál Etiketa – Informace a odkazy na další stránky věnované televiznímu seriálu Etiketa.